tamam
Shenzhen Semicon Electronics Technology Co., Ltd. 86-755-82567027 sales023@semicon-components.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Elektronik bileşenlerin yetkili distribütörü

Elektronik bileşenlerin yetkili distribütörü

June 6, 2022

Shenzhen Semicon Electronics Technology Co., Ltd., karmaşık sorunları çözmek ve daha güvenli, daha temiz ve daha akıllı bir dünya yaratmak için çalışan, yarı iletkenlerin ve elektronik bileşenlerin küresel yetkili distribütörü olarak yeni ürünler sunmaya odaklanmıştır.

SEMICON GLOBAL KANAL SATIŞ Kıdemli Başkan Yardımcısı, "Gelirlerimizi, marjlarımızı ve pazar penetrasyonumuzu artırmaya devam ederken, küresel dağıtım ortaklarımızın desteği de başarımızda çok önemli bir rol oynadı. SEMICON sadece ürün satışlarını artırmakla kalmadı, aynı zamanda çok sayıda yeni işletme ve müşterilere verimli destek sağladı, aynı zamanda savunduğumuz operasyonel mükemmellik hedeflerini de gösterdi. ”

 

SEMICON, müşterilerin otomotiv, iletişim de dahil olmak üzere birçok tasarım sorununu etkin bir şekilde çözmesine yardımcı olmak için enerji verimli güç yönetimi, analog, sensörler, mantık, zamanlama, bağlantı, ayrı bileşenler, çip üzerinde sistem (SoC'ler) ve özel bileşenlerden oluşan çok çeşitli bir portföy sunar. , bilgi işlem, tüketici, endüstriyel, tıbbi, havacılık ve savunma uygulamaları.